Новини та статті

15.04.2021  Будинок Брехунець в центрі міста

У центрі Києва, на вулиці Трьохсвятительській, 11 розташований дуже незвичайний будинок. Його називають будинок-брехунець, а все це пов`язано з його унікальною властивістю, а саме: він має лицьовий та зворотній сторони. В чому ж секрет забудови такого чудного будинку?


15.04.2021  Від Швидкої допомоги — до головної будівлі СБУ

Цікава історія про насичену долю будинку в центрі Києва, що пройшов шлях від місця перебування служби Швидкої допомоги до будинку, що містив в собі штаб Народного Комісаріату внутрішніх справ УРСР


02.11.2020  Кращі країни з метою інвестування в комерційну нерухомість

Капіталовкладення в європейську комерційну нерухомість в III кварталі 2020 знизилися в річному вираженні більш, ніж на третину. Лідером за загальним обсягом інвестицій в Європі стала Німеччина, на другому місці - Великобританія, на третьому - Франція. Про це йдеться в звіті консалтингової компанії CBRE.


21.10.2020  Приватизація і реалізація 100% статутного капіталу «Першого Київського машинобудівного заводу» («Завод« Більшовик »)

Компанія «KPMG Україна» виграла змагання згідно відбору порадника для підготовки приватизації та реалізації 100% статутного капіталу «Першого Київського машинобудівного заводу» («Завод« Більшовик ») З трьох поданих зявок договір підписаний з« KPMG Україна » підписано.


24.09.2020  Dragon Capital побудує індустріальний парк «E40 Industrial Park» під Києвом

Компанія Dragon Capital завершила важливий етап реалізації індустріального парку «E40 Industrial Park» на 27 кілометрі Житомирської траси (с. Колонщина, Київська обл.). Відповідно до розробленої концепції, загальна площа будівель індустріального парку складе 200 тис. Кв. м., включаючи виробничо-складські приміщення класу А, термінали крос-докінгу, офісно-побутові та інфраструктурні об'єкти (готель, станція технічного обслуговування вантажівок і т.д.).


18.08.2020  Іспанці активізують програму Golden Visa (обмін інвестицій на Громадянство) в епоху пандемії

Програма громадянства за покупку нерухомості та інші інвестиції в Іспанію в період пандемії стала просуватися більш актівно.Надежди на туризм в країні невеликі, проблеми в економіці, навпаки, великі. І залучення до Іспанії приватних інвестицій від багатих іноземців комусь може здатися хорошим решеніем.Іспанія входить в четвірку країн, що користуються популярністю у іноземних інвесторів. Її випереджають лише Франція, Великобританія і Німеччина.


04.08.2020  Апартаменти 6 особливостей для інвестора

Ринок новобудов Києва продовжує зростати. З'являються нові цікаві проекти для інвесторів від 50000 $ .На Минулого тижня ми обговорювали з Клієнтами проекти, в яких їм пропонували купити Апартаменти (багато апартаментів). Ми вирішили дати роз'яснення, в чому основна різниця між квартирою і апартаментами, і які ризики інвестування в таких проектах. Згідно українським законодавством, апартаменти - це НЕ квартира.


29.07.2020  В продовження про торги, що відбулися Готелі 'Дніпро'

16 липня, київський готель «Дніпро» пішов з молотка за 1 мільярд 111 мільйонів 111 тисяч 222 гривні 22 копейкі.Победітелем аукціону стало українське ТОВ 'Смартленд', що займається недвіжімостью.Компанія є лише одним з партнерів нового власника Олександра Кохановського - кіберспортивного функціонера і засновника всесвітньо відомого українського клубу Na'Vi, який має професійні команди Dota 2, Counter-Strike, FIFA, StarCraft II.Кохановскій стверджує, що


12.06.2020  Плавучий причал «Vanke Waterfront City»

Проект розташований поруч з Парком у води Elephant Lake, що представляє природний ландшафт Nanchang


11.06.2020  Київський готель «Дніпро»

Київський готель «Дніпро» на Хрещатику вже зовсім скоро виставлять на аукціон з малої приватизації


Замовити зворотній дзвінок