Плавучий причал «Vanke Waterfront City»

12.06.2020   

Китай продовжує дивувати.

Реалізований проект Плавучий Причал «Vanke Waterfront City»

Проект розташований поруч з Парком у води Elephant Lake, що представляє природний ландшафт Nanchang. Парк Elephant Lake Wetland Park забезпечує якісну природну базу для проекту, і загальний дизайн був натхненний цими природними якостями. Концепція дизайну архітектури полягає не тільки в тому, щоб сприймати як «вид» на навколишню місцевість, а й привнести його природні якості в проект, створивши просторове враження, в якому будівля і ландшафт зливаються воєдино. Конструкція складається з трьох природних елементів, води, землі і неба, що відповідають трьом функціональним зонам: передня площа, торгові приміщення і оглядова вежа.

Ландшафтний дизайн передньої площі об'єднаний з давньої водної культурою Nanchang і ландшафтними ресурсами Elephant Lake, яке побудоване для води і названо на честь Xiang ( «вид» на китайській мові), створюючи «Вид на воду». Водна живопис Ma Yuan намальована, щоб побудувати дванадцять виразів води. Кожен ландшафтний вузол несе в собі функціональні потреби людей різного віку, приносячи незабутні і цікаві космічні враження.

Основна частина будівлі являє собою продовження елементів ландшафту в трьох вимірах на мові розтягнутих кривих і хвиль. Відчуття ландшафту передній площі простягається над тривимірним простором архітектури через повільно розгортається відкритий амфітеатр. Точно так же громадяни на обох кінцях будівлі можуть прогулятися по сходах до створеного для них саду на даху. Під площами на даху розкидані торгові і комерційні функції, які пов'язані з багатим простором для активного відпочинку на передній площі за допомогою зовнішньої планування і т. Д., Що надає життєздатність спільноти навколо проекту.

В кінці парку, зверненого до заболочених місцях на озері Слонів, варто найбільша родзинка проекту: оглядова вежа, яка представляє собою план майбутнього життя і новий дух міста. Nanchangімеет давню традицію «веж», таких як павільйон Тен Ван, одне з трьох найзнаменитіших будівель в Jiangnan, Shenjin Pagoda, яка проіснувала тисячі років, і т. Д З розташування проекту ви здалеку можна побачити Wanshou Pagoda в парку водно-болотних угідь ... Дизайн оглядової вежі відповідає цій місцевій культурі і став новою визначною пам'яткою, яка представляє сучасне життя в Nanchang.

Форма подвійний гвинтових сходів забезпечує новий досвід перегляду: досвід підйому і спуску більше не є повторенням, і в поєднанні з переглядом монотонне «механічний рух підйому по сходах» перетворюється в активну і цікаву суспільне функцію. Ця весела і загальна природа вежі височить на вершині оглядового майданчика вгорі, де люди можуть дивитися вниз на природний ландшафт парку знаходиться у води, милуватися горизонтом міста на відстані і відчувати мінливий краєвид на світанку. і захід.

Замовити зворотній дзвінок