Умови співпраці з БМ

Бізнес-Мост - це компанія, яка допомагає бізнесу в сфері нерухомості в Україні в сегменті $1M - $10M.

Ми надаємо повний спектр послуг, включаючи:

- Агентство комерційної нерухомості: пошук, оренда та продаж Зданий, Промислових об'єктів, ЦМК, Складів, Наукових, Медичних, Образувальних та інших складних і простих об'єктів комерційної нерухомості, включаючи землю.
- Консалтинг по M&A: сопровождение сделок по слияниям и поглощениям в сфере недвижимости.
- Юридичні послуги: правовое сопровождение сделок с недвижимостью на любом этапе.
Ми працюємо в сегменті $1M - $10M і спеціалізуємося на середніх угодах в Києві та інших великих містах України.

Продавцю Об'єкта Нерухомості/Бізнесу.

БизнесМост допомагає мотивованому Власнику продати Об'єкт, у термін 4 - 12 місяців за макісмальної ринкової вартості з мінімальними зусиллями.
У роботі ми використовуємо міжнародну технологію M&A для організації угоди. Ми локальна компанія та наші юристи добре розуміються на особливостях України. Ми застосовуємо специфічний маркетинг, і це дозволяє Продацю розраховувати на чергу з 2 - 3 покупців одночасно.
Для Продавця робота з нами це: 1) чітка послідовність дій 2) розуміння хто покупці та де їх шукати 3) зрозумілі терміни продажу об'єкта 4) конфіденційність та звітність 5) план "Б" у нестандартних ситуаціях 6) 2-3 покупців одночасно 7) максимальна ринкова вартість.
Для Продавця у нас є 3 цінові пакети - всі Об'єкти різні).

Покупцю складної Комерційної Нерухомості/Бізнесу.

Незалежно від кінцевих цілей Покупця / Інвестора, ми діємо в його інтересах за простою формулою ТЗ – 30 – 10 – 3 – 1 покупка. Це означає:
ТЗ - узгодимо "критерії Покупця" у Технічному Завданні на пошук Об'єкта.
30 - вибираємо з безлічі варіантів 30 Об'єктів близьких до ТЗ Покупця
10 - вивчаємо, порівнюємо та знову вибираємо за успішною міжнародною технологією M&A 10 Об'єктів гідних детального вивчення та перегляду.
3 – стільки об'єктів (за статистикою) відповідають ключовим критеріям Покупця та цікаві за ціною. Ми організуємо переговори щодо їх купівлі.
1 Купівля - ТАК, - це покупка найкращого Об'єкта у строк 4 - 9 місяців.
При роботі на Покупця ми забезпечуємо конфіденційність, відсутність глухих варіантів, участь ЛПР Покупця тільки у відповідальні моменти, мінімальні транзакційні витрати та обґрунтовані витрати на пошук. Наша послуга включає правовий аналіз та розуміння того, що про вихід з інвестиції потрібно думати при купівлі Активу).

Консалтинг на різних етапах угоди.

Консалтинг – 4 пакети.

1. Пакет. Підготовка Об'єкта нерухомість до продажу - попередній DD та DataRoom. 1000$

Суть роботи: юристи БМ ставлять себе на місце Покупця, задають Вам як Продавцю необхідні питання та витребують необхідні документи, показують слабкі місця та знаходять, як їх перекрити. Готують об'єкт до продажу – юридично. Правовий DD для підготовки до продажу.

2. Пакет. Стратегія з продажу - Дерево можливостей - Хто може купити Об'єкт? 1000$

Суть роботи: послуга актуальна для об'єктів нерухомості, коли об'єкт можна використовувати по-різному і пропонувати різним групам покупців-інвесторів. Наприклад, Завод у навколоцентральному районі міста може стати Заводом або ТРЦ або майданчиком під ЖК - і т.д.

3. Пакет. Правовий супровід угоди - Юрист з нерухомості. 1000$

Суть роботи: правовий консалтинговий супровід та правочини. Часто, коли Продавець та Покупець вже знайшли один одного, є необхідність юридичного оформлення домовленостей, узгодження деталей та оптимізації транзакційних витрат. Досвід та спеціалізація "юрист з нерухомості" дозволяє довести угоду до успішного завершення.

4. Пакет. Повний консалтинг - Як вигідно продати Об'єкт Комерційної нерухомості самому? 1500$

Суть роботи: навчити Власника як самостійно продати об'єкт 1-5 млн $. Які кроки потрібно зробити. Які документи підготувати? Як краще вести переговори? Як записувати вхідний трафік. Як її обробляти. Як працювати із агентами. Як вести переговори щодо ціни. Які документи підписувати? Ризики та історія.

Замовити зворотній дзвінок