Умови співпраці з Нами

Компанія БізнесМіст пропонує замовникам 3 основних послуги сервісу:

 

Продаж Об'єкту комерційної нерухомості.

Відмінною рисою цього сервісу є робота за Технологією M&A, характерною для великих інвестиційних угод. В Технології 9 інтуїтивно зрозумілих кроків, участь декількох експертів різного профілю та активний пошук покупця за чотирма доступним на ринку каналами. Технологія підходить для будь-якого з 10 типів комерційної нерухомості, прийнятих в міжнародній класифікації.

Для Продавця наш сервіс це: 1) зрозумілі строки продажу об'єкту; 2) кілька покупців одночасно; 3) максимальна ринкова вартість; 4) розумні дії в нестандартних ситуаціях.

Продавцю ми запропонуємо 3 варіанти Договору на вибір, що дозволяє «домовитися як працюємо» на різних умовах і продати Об'єкт будь-якої складності.

 

Кваліфікований підбір / покупка Об'єкту нерухомості для Бізнесу Покупця:

У цьому сервісі є 2 напрямки:

1) Пошук і підбір об'єкту по «заданим критеріям», для подальшого використання нерухомості для власних потреб Покупця.

2) Інвестиція із запланованою прибутковістю. Сервіс БМ допомагає вирішити задачу придбання Об'єкту «дохідної нерухомості» всього з трьома характеристиками: 1) Об'єкт не можна забрати; 2) Об'єкт приносить очікуваний дохід нескінченно довго; 3) Об'єкт завжди можна швидко продати).

Відмінною рисою цього сервісу є кваліфіковане вивчення Брокером великої кількості варіантів за ключовими критеріями, ще на першому етапі роботи. Сервіс включає правовий аналіз.

Для Покупця наш сервіс це: 1) зрозумілі строки на покупку; 2) багато опрацьованих Об'єктів одночасно; 3) відсутність тупикових проєктів; 4) ідеальний об'єкт або низька ціна покупки.

 

Правовий супровід угод з Нерухомістю і Бізнесом - юрист з нерухомості:

Покупцеві та Продавцю цей сервіс дає «дружній рух» до вигідної угоди та професійні дії в нестандартних ситуаціях, які призводять до очікуваного результату.

 

У будь-якому із сервісів присутні поняття NDA і звітності.

Замовити зворотній дзвінок