Про нас

Компанія БізнесМост спеціалізується на комерційній нерухомості як Брокер і Юрист.

 

Ми допомагаємо Бізнесу і Інвесторам просто і безпечно вирішувати завдання Купівлі, Продажу і Оренди нерухомості в Україні.

 

Ми допомагаємо Бізнесу знайти об'єкт з потрібними характеристиками, в зрозумілі терміни і за очікуваною ціною, - коли мова йде про Купівлю. При Продажу непрофільних або непотрібних активів наша компетенція - організація продаж "під ключ". У будь-якому випадку результат нашої роботи - укладення вигідної для сторін угоди, через підбір великої кількості варіантів, кожен з яких доситатньо вивчений, щоб Купівля / Продаж була розумною.

 

Для Інвестора важливо знайти об'єкт нерухомості який:

 

1) якісний технічно і юридично, щоб працював довго + без ремонту і ніхто не міг забрати,

 

2) дає стабільний і прогнозований дохід в період володіння + має ліквідність для продажу,

 

3) щоб перші 2 пункту тривали нескінченно довго.

 

Для вирішення такого завдання необхідно знайти достатньо цікавих варіантів і комплексно досліджувати кожен (оцінити термін економічного життя, локацію нерухомості, джерела доходів / витрат та перспективи їх зміни, юридичні права і ризики їх втрати (часткової втрати), зробити багато інших важливих і не дуже досліджень і робіт). Ми вміємо працювати з Інвесторами які мають різні інвестиційні стратегії.

 

У комерційній нерухомості важко знайти абсолютно однакові об'єкти. Існує багато типів нерухомості (офісні, торговельні, багатоквартирних, складська та промислова, готельна, медична, земля і т.д.), варіантів володіння, організації бізнесу і цілей інвестування, - мета нашого сайту доторкнутися до суттєвих моментів і показати окремі приклади об'єктів для Купівлі , Продажу, Інвестування та Оренди.

 

 

 

Якщо у Вас з'являється Завдання або Питання в області Комерційної Нерухомості - телефонуйте, пишіть нам, і ми обов'язково допоможемо вам своєю думкою або комплексно вирішимо Вашу проблему.

 

 

 

У будь-якому випадку робота з БізнесМіст залучає до вирішення вашого завдання юриста з нерухомості, брокерів, оцінювача, економіста, фахівця з ЦБ, технічних та інших корисних фахівців.

Замовити зворотній дзвінок